KIEROWNIK BUDOWY – REMONT I DEMONTAŻ WNĘTRZA (m/k/i)

Praca na pełny etat, w niepełnym wymiarze godzin lub 4 dni w tygodniu Stuttgart, Monachium lub Freiburg, home office

GESU Bau- und Abbruchservice GmbH to doświadczona firma specjalistyczna zajmująca się renowacją i rewitalizacją zanieczyszczonych substancjami toksycznymi budynków oraz ekologiczną utylizacją i recyklingiem materiałów. Z każdym naszym projektem sprawiamy, że świat jest trochę czystszy, a istniejące nieruchomości są przygotowane na wyzwania przyszłości.

Poszukujemy zaangażowanych kierowników projektów lub kierowników budowy (m/k/i) do różnorodnych projektów w naszych obszarach działalności w Stuttgarcie, Monachium i Freiburgu.

Szukasz pracy, która oferuje swobodę kreatywną oraz zgrany zespół? Masz prawdziwy talent organizacyjny i nie boisz się brać na siebie odpowiedzialności?
W takim razie chcemy Cię poznać!

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie kierownictwa budowy w prowadzeniu projektów: Od przygotowania prac, przez wykonanie, po dokumentację
  • Zarządzanie pracami w zakresie usuwania i demontażu wnętrz oraz remontu na placu budowy
  • Planowanie wdrożeń kolegów z branży i koordynacja podwykonawców
  • Motywujące zarządzanie zespołem budowy w ścisłej współpracy z kierownikiem budowy
  • Zagwarantowanie przestrzegania przepisów dotyczących odpadów i przepisów BHP
  • Wykrywanie i wdrażanie potencjalnych optymalizacji

TWOJE KWALIFIKACJE I UMIEJĘTNOŚCI

  • Gotowość do działania, dbałość o jakość i bezpieczeństwo
  • Widzisz siebie jako część zespołu i traktujesz współpracowników jak równych sobie
  • Ukończone wykształcenie rzemieślnicze
  • Masz doświadczenie na budowie – najlepiej w zarządzaniu projektami w zakresie demontażu wnętrz lub usuwania substancji toksycznych
  • Mile widziana znajomość pracy na terenach zanieczyszczonych (np. demontaż azbestu, usuwanie materiałów zawierających WWA), w przeciwnym razie istnieje możliwość przeszkolenia (kwalifikacja TRGS 519, TRGS 521, TRGS 524)
  • Znajomość języka polskiego, rumuńskiego i/lub niemieckiego
  • Gotowość do podążania nowymi drogami i wdrażania własnych pomysłów
  • Prawo jazdy kat.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ

Maksymalna elastyczność: Praca na pełny etat, w niepełnym wymiarze godzin lub 4 dni w tygodniu

  • Wybierz model pracy, który najlepiej pasuje do Twojego życia
  • Praca z naszego biura lub elastycznie z home office

Różnorodne projekty na rynku rozwoju

  • Ekscytujące projekty u renomowanych klientów
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa pracy, ponieważ firma działa w zorientowanym na przyszłość obszarze zrównoważonego rozwoju

Możliwości dalszego rozwoju

  • Oferujemy naszym pracownikom wiele możliwości rozwoju zgodnie z mocnymi stronami każdego z nich
  • Szerokie możliwości dalszego rozwoju

Osobista współpraca

  • Jesteśmy zespołem, w którym każdy się zna, wzajemnie ceni i wspiera
  • Kultura przedsiębiorstwa oparta na zaufaniu i otwartości

...oraz wiele dodatkowych zalet

  • Atrakcyjne, sprawiedliwe wynagrodzenie
  • Samochód służbowy dostępny również prywatnie
  • 30 dni urlopu oraz przepisy dotyczące długich weekendów i dni wolnych
  • Najnowocześniejsze narzędzia i maszyny
  • Wysoki standard bezpieczeństwa pracy

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE JUŻ TERAZ

Lub wyślij wiadomość e-mail na adres kerstin.weigele@gesu-abbruch.de

Drag and drop files here or Browse